MESTERBEDRIFT I RØRLEGGERFAGET

Sentralt godkjent rørleggerfirma i Oslo

MESTERBEDRIFT I RØRLEGGERFAGET

VVS Gruppen AS er en mesterbedrift i rørleggerfaget. Bedriften ble etablert i år 2000, og har i dag rundt 30 ansatte med solid kompetanse og erfaring innen ulike deler av rørleggerfaget. Vårt hovedkontor ligger på Søndre Nordstrand i Oslo, med avdelinger rundt om på Østlandet.

Ansatte

JanVidar

JAN VIDAR BERGERSEN

Daglig Leder

  • 977 19 090
  • jan@vvsgruppen.no
Kevin ny 189x200 1

KEVIN UTSI

Assisterende Daglig Leder

  • 975 65 050
  • kevin@vvsgruppen.no
iconmonstr generation 11 240

SIMEN

Avd 614

  • 958 26 929
  • simen@where.no
TerjeArnesen

TERJE ARNESEN

Avd 615

  • 986 88 858
  • terje@vvsgruppen.no
TrulsBruland 2 170x200 1

TRULS BRULAND

Avd 622

  • 464 14 132
  • Truls.bruland@vvsgruppen.no
simen2

Simen Smaadal

  • 913 90 890
  • ks@vvsgruppen.no
Marius Holm 2 170x200 1

MARIUS HOLM

Saksbehandler

  • 977 40 538
  • Marius.holm@vvsgruppen.no
iconmonstr generation 10 240

BEATE RYGH

Regnskap

  • 908 10 378
  • beate@vvsgruppen.no
iconmonstr generation 10 240

KJERSTI KURLAND

Regnskap

  • 908 03 048
  • kjersti@vvsgruppen.no
Christian Vinar

CHRISTIAN VINAR

  • 957 01 115
  • christian@vvsgruppen.no
Frederik Bergan

FREDERIK BERGAN

  • 977 19 090
  • frederik@vvsgruppen.no
Helge Thollefsen

HELGE THOLLEFSEN

  • 930 80 381
  • helge@vvsgruppen.no
Knut Bondal

KNUT BONDAL

  • 902 59 676
  • knut@vvsgruppen.no
RolfArneLangaard sh justert2

ROLF ARNE LANGAARD

  • 913 62 505
  • arne.langaard@getmail.no
iconmonstr generation 10 240

ANITA HOLM

Kundebehandler / ordremottak

  • 952 26 927
  • anita@vvsgruppen.no
tim

Tim Halvorsen

  • 476 98 272
  • tim@vvsgruppen.no

Alexander Bruvik

  • 476 98 271
  • alexander@vvsgruppen.no

AKUTT BEHOV FOR RØRLEGGER?

Vår døgnvakt hjelper deg når uhellet er ute!